Home » Про ІІІ Чин » Родина ВС

Родина ВС

Чернеча Родина “Воплоченого Слова”

   Чернеча Родина Воплоченого Слова була заснована о. Карлосом Міґелем Буелою 25 березня 1984 р. в Аргентині, та складається з двох чернечих Згромаджень (Згромадження Воплоченого Слова та Згромадження Служебниць Господа і Діви Марії з Матара) та Третього Чину мирян. Вона носить назву «Воплоченого Слова» на честь таїнства Воплочення Сина Божого, – найбільшої та неперевищуваної події історії. У цьому таїнстві Чернеча Родина базує свою духовність та з нього бере зразок для того, щоб здійснити свою специфічну мету: – інкультурацію Євангелія через продовження Воплочення у кожній людині, у всій людині та в усіх проявах людини.

1. Згромадження Воплоченого Слова (ЗВС) є священичим чином, тобто більшість його членів є священиками, хоча також є брати-монахи, які не приймають сану священства. Згромадження має дві гілки – апостольську та контемплятивну.

 2. Згромадження Служебниць Господа і Діви Марії з Матара (СГДММ) є монашим жіночим чином. Воно також складається із апостольської та контемплятивної гілок.

3. Тритій Чин є мирянською гілкою, тобто товариством вірних мирян, які належать до нього різними ступенями приналежності. Його члени, живучи у світі, бажають брати участь у дусі Чернечої Родини, щоб певніше та дієвіше шукати власне християнське удосконалення на широкому полі мирянського покликання, та щоб здійснити освячення усіх людей через діла апостоляту.

   Це обов’язково установлює глибокі та внутрішні духовні зв’язки між членами трьох частин, з яких вона складається. Дана єдність є такою, що жодна з трьох частин не може обійтися без решти, не завдаючи шкоди місії, яку має всередині однієї родини Воплоченого Слова.

  Духовна опіка над третьочинцями належиться усім монахам Згромадження Воплоченого Слова та монахиням Згромадження Служебниць Господа і Діви Марії з Матара. Кожен у свій спосіб та згідно з отриманим служінням має відповідальність щодо опіки над вірними мирянами нашої Чернечої Родини.

Контемплятивні монастирі

   Хоча більшість богопосвячених осіб присвячується апостоляту, наслідуючи Христа, який проголошував Царство Боже, деякі з них ведуть виключно контемплятивний спосіб, монаший чи еремітський.

Схід та Захід

   Прагнучи допомогти християнам Східних Церков, які складають частину неподільної спадщини Вселенської Церкви,Згромадження має також і східну гілку: – Візантійський та Коптійський обряди. Таким чином «дихаємо двома легенями»: «Християнин, більше того, католик, не може дихати тільки однією легенею; потрібно мати дві легені, тобто, східну і західну» (Іван Павло ІІ, OR 08/06/1980).

  

   Завдяки Божій ласці з дня свого заснування Чернеча Родина “Воплоченого Слова” розквітнулась на всіх 5-ох континентах світу, в понад 40 країнах, та налічує понад 2000 монахів та монахинь.

 

 

Відвідування сайту

  • 6Reads today:
  • 372Reads yesterday:
  • 3823Reads last week:
  • 54396Total visitors:
  • 4Visitors today:
  • 1140Visitors last week: