Home » ІІІ Чин на світі » ЗВС у світі молиться Див’ятницю до блж. Івана Павла ІІ

ЗВС у світі молиться Див’ятницю до блж. Івана Павла ІІ

Блж. Іван Павло ІІ

  11 жовтня генеральний Настоятель ЗВС о. Карлос Вокер звернувся листом до всіх членів Згромадження, заохочуючи їх до належного відсвяткування дня блаженного Івана Павла ІІ “Великого” 22 жовтня, а також для спільної молитви-дев’ятниці з 13 по 21 жовтня на честь “Духовного Отця” нашої чернечої родини.

  У листі читаємо: “Нехай блж. Великий Папа подасть нам ласку бути вірними харизмі, а через його заступництво нехай Бог посилає нашому Згромадженню багато святих покликань”.

  Цим листом о.Вокер подає текст дев’ятниці, складений одним священиком ЗВС, для спільної молитви у наших домах та парафіях:

Дев’ятниця до блаженного Івана Павла II

   О, блаженний Іване Павле II,

  ти, духовний Батько нашої чернечої родини Згромадження Воплоченого Слова, отримай для нас ту ласку, про яку ми просимо в цій дев’ятниці.

  Довіряючись тобі, ми просимо стати святими священиками Згромадження Воплоченого Слова на зразок Христового Серця, які пройматимуть свій дух Божим Словом, які були б солідарні з усіма нужденними, віддані Провидінню, невтомні проповідники, „багаті духом”, „з таким язиком, такими устами і такою мудрістю, котрим вороги істини не могли б чинити опору”, милосердні сповідники, наповнені апостольською плідністю і покликаннями, не ухиляючись від місіонерського ризику, завжди радісні навіть у труднощах, які люблять хрест і істинно віддані Пресвятій Діві Марії.

  Ми просимо тебе бути завжди вірними Богу, виконуючи в кожній хвилині Його святу волю і витривати аж до смерті в цій чернечі родині.

  Нехай Пресвята Богородиця, Матір священиків, яку ти так сильно любив і котрій ми обіцяємо бути рабами любові, захищає нас з небес, від усіх небезпек, спокус і всякого диявольського нападу, щоб досягти неба з усіма тими душами, які довірені нам упродовж цілого нашого служіння. Амінь.

  Отче наш…, Богородице Діво…, Слава і нині…

  – Блаженний Іване Павле II,

  – молися за нас (3 рази).

Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

  • 372Reads today:
  • 315Reads yesterday:
  • 4178Reads last week:
  • 54392Total visitors:
  • 166Visitors today:
  • 1327Visitors last week: