Home » молитви » РАНІШНІ МОЛИТВИ

РАНІШНІ МОЛИТВИ

ранішня_молитва

+ В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь (3).

Молитва, ранішнього намірення

  Господи, дай мені зустріти з душевним спокоєм усе, що принесе мені цей день.

  Дай мені цілковито віддатися на волю твою святу.

  На всяк час дня цього в усьому настав і підтримай мене.

  Які б я не дістав (дістала) вістки сьогодні, навчи мене прийняти їх із спокійною душею і твердим переконанням, що на все – твоя свята воля.

  У всіх ділах моїх і словах керуй думками моїми і почуттями.

  У всіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все Ти послав.

  Навчи мене просто й мудро ставитися до всіх людей, нікого не ображаючи, ні не засмучуючи.

  Господи, дай мені силу перенести втому і всі події цього дня.

  Керуй моєю волею і навчи мене молитися, вірити, надіятися, терпіти, прощати й любити. Амінь.

 

Молитва св. Макарія до Пресвятої Тройці

  Вставши зі сну, дякую Тобі, Боже, у Святій Тройці єдиний, що у превеликій доброті і в безмежній терпеливості не розгнівався на мене, грішного (грішну) і негідного (негідну), та не погубив мене з моїми провинами, а в пребагатому своєму чоловіколюбстві підніс мене зі сну, щоб я ранішньою молитвою прославляв (прославляла) твою силу.

  Просвіти, Владико, мої духовні очі, відкрий мої уста, допоможи мені вправлятися в Твоєму законі і розуміти твої заповіді. Допоможи мені виконувати твою святу волю і визнавати Тебе цілим серцем та славити всесвяте ім’я Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва до Пресвятої Тройці

  Щиро дякую Тобі, вседобрий Боже, у Святій Тройці єдиний, що Ти охоронив мене цієї ночі від наглої й несподіваної смерти. Із вдячності за цю ласку віддаю Тобі нині цілого (цілу) себе – усі почування і сили моєї душі і тіла – Тобі єдиному на службу, Тобі єдиному на честь і славу.

  Не хочу нічого такого ні думати, ні говорити, ні робити, чим би я міг (могла) Тебе зневажити.

  А що я свідомий (свідома) своєї немочі, тож прошу Тебе, Пресвята Тройце, не позбав мене Твоєї помочі та опіки.

  Допомагай мені завжди твоїми ласками!

  Просвічуй мій притемнений розум, щоб я чимраз краще пізнавав (пізнавала) твою волю! Скріплюй мою слабу волю, щоб я робив (робила) тільки те, що Тобі подобається! Загрівай моє холодне серце, щоб воно тільки Тебе завжди любило.

  Дай, вседобрий Господи, щоб ціле моє життя вийшло Тобі на славу, а мені на спасення та вічне щастя у Твоєму небесному царстві. Амінь.

Молитва до Ісуса Христа

  Мій найдорожчий Спасителю! З глибини душі дякую Тобі за те, що Ти дозволив щасливо пережити цю ніч і збудив мене до дальшого життя, щоб у ньому далі Тебе величати та вірно Тобі служити.

  І хочу це робити до останньої хвилини мого життя.

  Тож віддаю Тобі своє серце і цілого (цілу) себе Тобі жертвую.

  А Ти, вседобрий Ісусе, своїми ласками допоможи мені виконувати твою святу волю.

 Кріпи мої благородні змагання, освячуй мої думки, слова і діла. Нехай ціле моє життя буде згідне з Твоєю святою Євангелією.

  Нехай повік благословенне буде Твоє святе ім’я. Амінь.

Молитва до Пресвятої Богородиці

  Пречиста Діво Маріє! Із розсвітом цього дня вдаюся під твій покров і як добра дитина благаю Тебе: Матінко моя небесна, заопікуйся мною! У твої руки віддаю душу мою і тіло, – усе моє життя. А Ти, добра небесна Мати, будь найліпшою ненькою та заступницею! Охороняй мене завжди сильним твоїм покровом у всіх небезпеках для душі і тіла. Заступайся за мене у твого божественного Сина та своїми молитвами злагіднюй святий його гнів з приводу моїх гріхів!

  Адже добре знаю, що Ти, царице неба, завжди успішно помагаєш усім тим, що з довір’ям віддаються під Твоє заступництво.

  І твердо вірю, що під Твоєю святою опікою легше зможу уникнути всіх небезпек для душі і тіла; легше зможу виконувати божу волю, а після смерти осягнути вічне щастя. Амінь.

Молитва до ангела хоронителя

  Ангеле божий, хоронителю мій святий, даний мені на охорону! Щиро благаю Тебе: просвічуй мене сьогодні, хорони від усього злого, заохочуй до добрих діл і провадь на спасенну дорогу. Амінь.

Молитва до свого святого, ім’я якого носиш

  Моли Бога за мене, святий угодниче Божий (ім’я святого), бо я щиро до тебе звертаюсь, скорого помічника і молитвеника за душу мою.

Молтива за родичів і близьких

  Спаси, Господи, і помилуй рабів Твоїх: отця мого духовного (ім’я його), батьків моїх (ім’я їх) і всю родину мою, навчителів, добродійників, прихильників і ненависників моїх і всіх православних християн, і всяку живу душу, що Твоєї милості та допомоги потребує.

Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

  • 1Reads today:
  • 372Reads yesterday:
  • 3818Reads last week:
  • 54393Total visitors:
  • 1Visitors today:
  • 1137Visitors last week: