Home » духовні вправи » На Поділлі вперше відбулися Духовні Вправи під проводом отців Воплоченого Слова

На Поділлі вперше відбулися Духовні Вправи під проводом отців Воплоченого Слова

EE_letychiv_2013 187

З 5 по 8 червня отці Згромадження Воплоченого Слова з Вінниці вперше організовували Духовні Вправи для дівчат та жінок за методом Святого Ігнатія з Лойоли. Відбувалися вони у Санктуарію Летичівської Богородиці, що розташований у смт. Летичів, Хмельницької області. Саме тут, під Покровом Пречистої Діви Марії, всі мали можливість в тиші та віддаленості від буденного гамору наново відшукувати шляхи до Бога.

  «Кожен для себе отримав неоціненні духовні настанови для впорядкування свого життя, відкрив ті засоби, що допоможуть нам у зростанні в духовному житті і в змаганні до святості. Почерпнути ті практики, настанови, розважання які так конче потрібні в буденному житті над якими мало роздумуємо» – так описують самі учасниці Духовних Вправ той Богом дарований час, в якому вони перебували.

  Проповідував Духовні Вправи ієромонах Фернандо Браво, ВС, Провінційний Настоятель отців Воплоченого Слова в Україні. Допомагали та супроводжували реколектанток – Сестри Згромадження Господа і Діви Марії з Матара, Чернечої Родини Воплоченого Слова.

  Сподіваємося, що ці Духовні Вправи допомогли учасницям більше відкритися на дію Святого Духа і на пошук Божої волі у своєму житті, а також, – відновити свої духовні сили, яких у сучасному світі часом бракує, щоб могти гідно, з любов’ю та відданістю нести свої земні хрести, про які говорить Сам Христос (пор.: Мт. 16,24).

Отці ЗВС, Вінниця


 

 галерея фотографій >>>

Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

  • 3Reads today:
  • 372Reads yesterday:
  • 3820Reads last week:
  • 54394Total visitors:
  • 2Visitors today:
  • 1138Visitors last week: