Home » новини » Поступило 11 нових членів в Третій Чин «Воплоченого Слова»

Поступило 11 нових членів в Третій Чин «Воплоченого Слова»

миряни Третій Чин

У п’ятницю 31 травня, в днях підготовки до освячення монастирського храму «Свв. Кирила і Методія» ІІІ Чин ВС в Івано-Франківську, поповнився новими членами, які урочисто складали обітницю під час Святої Літургії.

 Після належного часу ознайомлення з Чернечою Родино ВС та з діяльністю її ІІІ-го Мирянського Чину, кандидати виявили своє бажання формально належати до нього складаючи обітницю, вступаючи як члени 3-го рівня приналежності.

   Приємно було бачити, що серед групи нових членів було 2 молодих сімейних пар, а також парафіяни парафії «Свв. Кирила і Методія», яка саме в той час переживала історичні моменти з приводу освячення новозбудованого храму.

 На цю подію та урочистість прийшла велика кількість “третьочинців”, отців, сестер, друзів та рідних нових членів. Після читання св. Євангелія кандидати прилюдно заявили своє бажання вступати в ІІІ Чин та прочитали обітницю перед настоятелями ЗВС.

 Слід підкреслити, що Службу Божу співслужив Генеральний вікарій ЗВС – о. Гонсало Руїз, який приїхав з Риму, щоб взяти участь в освяченні храму. Саме він, по закінченню Літургії, вручив примірники Директорії ІІІ-го Чину кожному з нових третьочинців.

 Дякуємо Богові за нових членів нашої Чернечої Родини «Воплоченого Слова» та молімося за їх здоров’я, витривалість та святість.

This slideshow requires JavaScript.

Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

  • 28Reads today:
  • 40Reads yesterday:
  • 415Reads last week:
  • 32677Total visitors:
  • 16Visitors today:
  • 245Visitors last week: