Home » новини » Паломництво ІІІ-го Чину ВС із Закарпаття (28.04.2013)

Паломництво ІІІ-го Чину ВС із Закарпаття (28.04.2013)

fK95sSrFBNA   На Квітну неділю Третій Чин Воплоченого Слова із Закарпаття здійснив паломництво до Василіанського монастиря у с. Боронява, Хустського деканату.

   У монастирському храмі ігумен монастиря о. Тарас розказав про історію монастиря та Боронявської ікони Божої матері. Опісля відбувся молебень до Пречистої Діви марії, ща відслужив о. Теодор Мацапула, ВС, який на проповіді наголосив на важливості почитання Пречистої Діви для членів Згромадження Воплоченого Слова. Також усі паломники мали змогу особисто помолитися біля Чудотворної ікони Матері Божої Боронявської, яка зберігається у храмі, а опісля—молилися хресну дорогу у чудовому лісі, читаючи роздуми написані Папою Бенедиктом (тоді ще кардиналом Ратцінгером) на прохання папи Івана-Павла ІІ у 2005 році.

 

Довідка:

   Благовіщенський Монастир що знаходиться у с. Бороняво, Хустського району, Закарпатської області засновано в 1716 році. Незважаючи на те, що вже з самих початків було збудовано дерев’яну церковцю і невеличкий монастир, монахи кілька десятиліть жили в печерах у лісі неподалік монастиря. Одному з них з’явилася Мати Божа, яку згодом згідно з його розповіддю намалював на полотні ієромонах Йоанікій Базилевич і подарував монастиреві на Благовіщення 1785-ого року.

   В часи радянського режиму монастир був доведений до аварійного стану, і повернений монахам у 90-ті роки. Монастир прийшлося перебудовувати і тепер це нова будівля чудового монастиря приймає паломників звідусіль.

 

Фотографії http://vk.com/album-41589527_173532571

 

Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

  • 0Reads today:
  • 372Reads yesterday:
  • 3817Reads last week:
  • 54392Total visitors:
  • 0Visitors today:
  • 1136Visitors last week: