Home » статті » Молитва “Ангел Господній” в духовній традиції Чернечої Родини ВС

Молитва “Ангел Господній” в духовній традиції Чернечої Родини ВС

Молитва «Ангел Господній» від початків заснування Чернечої Родини ВС глибоко вкорінена в молитовні звичаї її життя. У наших Конституціях згадується про значення та особливість цього набожества:

«Спільнота ґрунтується особливо на інтенсивному духовному житті… щоденне моління Святої Вервиці та молитви Ангел Господній, …» (№ 136).

а також:

«інша побожна практика і набожність до Пресвятої Діви, яка повинна нас характеризувати, – це молитва «Ангел Господній», через яку, „згадуючи Воплочення Божого Сина, просимо нас вести через Його Страсті і Хрест до слави Воскресіння”, і в якій містяться, як основні елементи, „споглядання таїнства Воплоченого Слова, привітання Пресвятої Діви і прохання про Її милосердне посередництво” . Молитва «Ангел Господній» повинна нам служити для того, „щоб відновити усвідомлення про таїнство Воплочення Сина Божого” » (№ 145).

   Під час ІІ-ої Капітули Делегації ЗВС (24-27.09.2012) Отцям-Капітулярам було запропоновано запровадити моління молитви «Ангел Господній» в усіх домах в Україні. Отці перевірили різні варіанти перекладу тексту молитви українською мовою та зробили відповідні поправки для його пристосування нашим обрядовим звичаям.

   Слід зазначити, що молитва «Під твою милість», яка додається ввечері, служить щоденним поновленням нашого обіту марійського рабства.

Було б не погано, щоб третьочинці почитали ікону Благовіщення в своїх домівках.

* Про молитву “Ангель Господній” в Католицкій Енциклопедії (англійською мовою).


1 коментар

  1. [...]  Молитва “Ангель Господній” в духовній традиції … [...]

Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

  • 3Reads today:
  • 372Reads yesterday:
  • 3820Reads last week:
  • 54394Total visitors:
  • 2Visitors today:
  • 1138Visitors last week: