Home » новини » Молодь Вінниці представила виставу про Страсті Христові

Молодь Вінниці представила виставу про Страсті Христові

   30-31 березня відбулась поїздка молодіжної християнської спільноти «Я ЖИВУ», що при парафії Покрова Пресвятої Богородиці м. Вінниці, до Івано-Франківська. Молодь під проводом о. Теодосія Савчука, ВС, показувала виставу під назвою «Шлях болю», сюжетом якої були останні години життя Господа нашого Ісуса Христа та їх значення у житті людини.

   Дебют вистави відбувся у селі Микитинці, під Івано-Франківськом, у рідному селі о. Теодосія. У виступі також брав участь народний аматорський хор духовної музики «Сяйво». Учасники вистави мали нагоду побувати у музеї історії села та служити Божественну Літургію у парафіяльному храмі. Жителі села тепло прийняли гостей, а також показуючи приклад справжнього християнина нагодували і прийняли молодь на ночівлю.

   Наступного дня вінничани виступали у селі Крихівці у храмі Свв. Кирила та Методія, що є під опікою отців Воплоченого Слова. Глядачі були відкриті серцем та душею, щедрі на оплески та посмішки. Після виступу учасники мали екскурсію у Домі Милосердя, яким опікуються сестри-монахині Чернечої Родини Воплоченого Слова.

   Вистава розчулила людей до сліз. Хочеться вірити в те, що особливо у час Великого посту кожен задумається над своїм життям, над скоєними гріхами, які стали причиною страждань і смерті Ісуса Христа.

Оксана Філь,
учасниця спільноти «Я ЖИВУ».

This slideshow requires JavaScript.

 
Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

  • 3Reads today:
  • 372Reads yesterday:
  • 3820Reads last week:
  • 54394Total visitors:
  • 2Visitors today:
  • 1138Visitors last week: