Home » Uncategorized » Апостольський Престол надав ЗВС привілей повних відпустів

Апостольський Престол надав ЗВС привілей повних відпустів

 442px-Emblem_of_the_Papacy_SE_svg

 28 лютого 2013 року Апостольська пенітенціарія (Ватикан) на прохання о. Карлоса Вокера, ВС, Генерального настоятеля, надала привілей повного відпусту (індульгенції) Згромадженню Воплоченого Слова.

Умови та дати повних відпустів

   Апостольська пенітенціарія, відповідно до указу Верховного Понтифіка, надає індульгенцію Згромадженню, при виконані належним чином звичайних умови (сакраментальну сповідь, євхаристійне причастя і молитва за наміри Верховного Понтифіка), яка може бути отримана членами ЗВС, які щиро розкаялися, за умови обіцянки сумлінно виконувати обов’язки свого покликання, були проголошені або оновлені, принаймні в приватному способі:

I. – Для всього Згромадження: 25 березня, на Благовіщення Господнє (свято в Згромадженні); 8 травня, в свято Діви Марії, під титулом Непорочне Зачаття з Люхану, покровительки Згромадження.

II – Для кожного монашого дому: у літургійне торжество основного покровителя дому.

III – Для кожного члена: на день прийняття до новіціату; у дні перших і вічних обітів; в ювілеї в 25, 50, 60 і 75 річчя від перших монаших обітів.

   Ця постанова діє протягом семи років та надається для кращого досягнення членами Згромадження духовної мети і більшого прагнення віддаватися їй щедро.


3s коментарів

  1. [...]  Відтак о. Йосафат Бойко, ВС зачитав декрет з Ватикану про надання повного відпусту при дотриманні відповідних умов для всіх членів [...]

  2. [...]  Відтак о. Йосафат Бойко, ВС зачитав декрет з Ватикану про надання повного відпусту при дотриманні відповідних умов для всіх членів [...]

  3. [...]  Відтак о. Йосафат Бойко, ВС зачитав декрет з Ватикану про надання повного відпусту при дотриманні відповідних умов для всіх членів [...]

Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

  • 6Reads today:
  • 372Reads yesterday:
  • 3823Reads last week:
  • 54396Total visitors:
  • 4Visitors today:
  • 1140Visitors last week: