Home » новини » Сестри СГДММ святкують ювілей заснування

Сестри СГДММ святкують ювілей заснування

   21 лютого Сестри СГДММ оприлюднили програму, присвячену ювілею 25-ої річниці від заснування їхнього Згромадження.

   19 березня 1988 у празник Святого Йосифа за григоріанським календарем о. Карлос Міґель Буела, ВС, заснував у Сан Рафаель (Аргентина) Згромадження Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара, маючи єдине бажання «дати Ісусу Христу наречених на зразок Його серця».

Логотип ювілею СГДММ

Логотип ювілею СГДММ

   Хоча 25 років у лоні Матері Церкви – це мало, для нас це нагода подякувати Богу за багато отриманих ласк: «Пригадуємо численні покликання з багатьох країн, якими Господь нас благословив; місії у 39 країнах на 5 континентах; діла милосердя, монастирі, школи, проект Корнеліо Фабро; можливість дихати двома легенями Церкви. Дякуємо за наших членів, які заснували на небі, та за сестер, які своїми стражданнями, стали нашими «підвалинами». Не можемо не подякувати священикам Воплоченого Слова, з якими відчуваємося у єдності через харизму і місію, а також усім численним членам Третього чину» (лист Генеральної настоятельки, М. Марії Аніма Крісті, від 19.03.2012).

   25-літню історію Згромадження в світі доповнює місія в Україні, розпочата майже 15 років тому.

З нагоди 25-річчя Згромадження відбудуться наступні святкування:

 19 березня

11.00 – урочиста Божественна Літургія у контемплятивному монастирі Святої Софії Премудрості Божої у м. Бурштин.

 6 квітня

10.00 – Архиєрейська Божественна Літургія у церкві свв. Петра і Павла с. Драгомирчани (біля Івано-Франківська), де четверо наших сестер складатимуть вічні обіти.

7 квітня

11.00 – Божественна Літургія у монастирському храмі свв. Кирила і Методія, під опікою оо. Воплоченого Слова, у Івано-Франківську (Крихівці, вул. Вербова, 32);

14.00 – урочиста академія з нагоди 25-річчя від дня заснування Служебниць Господа і Діви Марії з Матара у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії.

Просимо Ваших молитов, щоб наші сестри могли давати добре свідчення богопосвяченого життя, показуючи батьківське обличчя Бога і материнське обличчя Церкви.

Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

  • 3Reads today:
  • 372Reads yesterday:
  • 3820Reads last week:
  • 54394Total visitors:
  • 2Visitors today:
  • 1138Visitors last week: