Home » форум » 7 поганих звичок некомпетентних людей

7 поганих звичок некомпетентних людей

  phrase222 Та людина, яка не просувається вперед, яка не підготовляється, яка не відчуває зацікавлення за життя, яка не має мети для досягнення, переважно є такою через погані звички, які здобула протягом свого життя, та які привели її до тупика. Наступний список допоможе тобі зрозуміти чому не можеш досягти своєї мети:

 1. думають, говорять та роблять негативні речі…

Некомпетентні люди бачать проблеми при кожній нагоді: нарікають бо дуже жарко чи холодно, бо вітер руйнує їх волосся, думають, що всі проти них тощо. Бачать проблеми, але ніколи їх не вирішують. Кожна маленька трудність перебільшується до рівня трагедії. Дивляться на поразки як на катастрофи. Легко розчаровуються замість того, щоб вчитися на своїх помилках. Не просуваються вперед у житті бо бояться виходити зі своєї «зони зручності». Оскільки так негативно думають, відповідно так говорять і діють.

 1. діють перше, ніж думають…

Поступають у житті за своїм інстинктом чи за своїми поривами. Якщо побачили щось приємне, то зразу його купляють, не задумуючись ані на хвилину, а потім коли бачать щось краще, то шкодують за попередній вибір. Розтрачують все  до копійки, не думаючи про майбутнє, тільки живуть теперішнім задоволенням. Не передбачають наслідки своїх вчинків.

 1. говорять більше, ніж  слухають…

Коли хтось дає їм якусь пораду, то їх не слухають, бо, будучи горді, не хочуть визнавати своїх помилок. На їхню думку вони завжди праві. Не приймають зауважень чи порад, бо ними почуваються приниженими.

 1. легко опускають руки…

Успішні люди сприймають поразки як частину навчання на дорозі до досягнення своєї мети. Проте неуспішні люди відкидають все коли тільки починають відчувати перші ознаки поразки. На початку вони відчувають захоплення за нову справу, але скоро втрачають зацікавлення, особливо коли зустрічають помилки. Тоді йдуть шукати щось нове, але в кінці повторюють те саме. Некомпетентні люди не мають постійності для досягнення своїх мрій.

 1. намагаються прирівняти всіх до власного рівня…

Некомпетентна людина заздрить іншим їхніми успіхами. Замість тяжкої праці над собою, аби рівнятися успішним людям, то вигадують всякі махінації та розповсюджують всякі обмови для того, щоб перешкоджати іншим.

 1. марнують свій час…

Ніколи не знають про те, що буде далі. Вони задоволені тим, що мають що їсти, мають чим напитися, сидять довго перед телевізором,  або просто споглядають розгубленим поглядом горизонт, без ніякої думки для покращення власного життя.

 1. завжди вибирають найлегший шлях…

Коли треба вибрати між двома шляхами, то некомпетентні вибирають найлегший шлях, який би приніс їм якусь вигоду на початку, але не той найтяжчий, який би приніс їм більшу нагороду в кінці. Вони не хочуть терпінь ані зусиль, лише хочуть «доброго життя». Забувають про те, що «пожнеш те, що посіяв»…; діяльність та зусилля будуть помітні в результатах. Якби хотіли жертвуватись трохи більше, тоді почувалися б краще.

* * *

Якщо ти така людина, яка посідає такі погані звички, то ми радимо тобі працювати над собою, заміняючи ці хиби наступними позитивними навиками, які би зробили тебе компетентною та успішною людиною:

 1. Думати, говорити та робити позитивні речі;
 2. Думати перше, ніж робити;
 3. Слухати більше, ніж говорити;
 4. Не опускати рук;
 5. Приймати та просити поради в тих, хто вже досягнув успіху;
 6. Використовувати власний час за допомогою організованості та самодисципліни;
 7. Вибирати завжди найкращий шлях, яким би тяжким він не був.

Навчімося від Ісуса Христа, який «все гаразд учинив…» (Мр. 7,37), та вибирав найкращий шлях, хоча найтяжчий, для спасіння світу – святий Хрест.

Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

 • 0Reads today:
 • 372Reads yesterday:
 • 3817Reads last week:
 • 54392Total visitors:
 • 0Visitors today:
 • 1136Visitors last week: