Home » новини » Тисячі паломників очікують на «білий дим» на площі св. Петра

Тисячі паломників очікують на «білий дим» на площі св. Петра

   12 березня ввечері десятки тисяч римлян та туристів поступово заповнювали площу Святого Петра в Римі, зосереджуючи свій погляд на комині або на величезних екранах, встановлених на площі. Навіть дощова погода не знеохотила вірних, щоб стати свідками історичного проголошення нового Папи.

   За словами Директора Ватиканського прес-центру, о. Федеріко Ломбарді, кількість людей, що прийшли на площу Святого Петра вже з нагоди першого голосування, перевищила його найсміливіші сподівання. А це свідчить про важливість постаті Єпископа Риму. Він також відзначив, що на обличчях людей, які прийшли на площу та побачили чорний дим, не було розчарування, адже такий результат, якщо поглянути в історію нещодавніх конклавів, не був несподіваним.

   У середу 13 березня тисячі людей, різних станів та різного віку, особливо багато молоді, тримаючи в одній руці парасолю, а в іншій – вервицю, підносили молитви за кардиналів, за майбутнього Папу, за Церкву та скеровували свої погляди до димаря. Ближче до полудня дощ то припинявся, то знову починав накрапати, але не припинявся потік людей у напрямку площі. І ось, об 11:39 з комина пішов чорний дим. Обрання чергового Наступника святого Петра продовжиться після обіду.

  Приєднуймося ми також молитовно в очікуванні нового Папи!

 (джерело: “Радіо Ватикан”)

This slideshow requires JavaScript.

Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

  • 3Reads today:
  • 372Reads yesterday:
  • 3820Reads last week:
  • 54394Total visitors:
  • 2Visitors today:
  • 1138Visitors last week: