Home » форум » Чи можна посприяти спілкуванню між третьочинцями через соціальні мережі?

Чи можна посприяти спілкуванню між третьочинцями через соціальні мережі?

 images (10)  Оскільки веб-ресурси стають кожен день більш поширеними у житті сучасної людини, то наші третьочинці та знайомі Чернечої Родини також більше ними користуються.

   Ця сучасна чи «віртуальна» точка спілкування виглядає доступною, простою та швидкою, однак втрачає «відчуття людини», тобто того, з ким спілкуєшся, адже притаманне спілкування для людини  має бути віч-на-віч. Спілкування через Інтернет виграє в ширині діапазону свого впливу, але програє в «особистості» стосунків: спілкуючись з багатьма, людина все ж таки почувається самотньою…

   Також ці віртуальні засоби легко піддаються «баналізації» людських відносин, адже часто особисті сторінки є приводом для прояву ліберального способу спілкування, без застереження моральних меж тощо.

   І тут ми покликані євангелізувати людську буденність, втілюючи християнський дух в соціальні мережі…

   Про що ж тоді писати? Апостол Павло відповідає: «Жодне погане слово нехай не виходить з уст ваших, а лише гарне, що може в потребі повчити, і щоб це вийшло на користь тим, які чують його» (Еф. 4,29), а  св. Ігнатій з Лойоли нам нагадує у Духовних Вправах: «Не слід говорити пустих слів. Я маю на увазі такі слова, які ні мені, ні іншому не приносять користі і не схиляють до цього. А тому, коли говориться з метою надати допомогу або з наміром допомогти власній душі чи чужій, або тілу, або для дочасних дібр, слова ніколи не є пустими» (Духовні Вправи, 4).

   А яка Ваша думка на рахунок цього?…

Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

  • 28Reads today:
  • 40Reads yesterday:
  • 415Reads last week:
  • 32677Total visitors:
  • 16Visitors today:
  • 245Visitors last week: