Home » Uncategorized » о. Карлос Буела, ВС, Засновник ІІІ Чину ВС

о. Карлос Буела, ВС, Засновник ІІІ Чину ВС

zasnovnyk

о. Карлос Буела, ВС

   Отець Карлос Міґель Буела народився у м. Буенос-Айресі (Аргентина) 4 квітня 1941 р. у глибоко релігійній родині. У 1964 р. вступив у семінарію та в час своєї формації був учнем двох великих світичів Аргентинської Церкви: отців Хуліо Менвєлля та Леонардо Кастеляні.

    Майбутній засновник Чернечої Родини Згромадження Воплоченого Слова був рукоположений священиком на свято «Владичиці Вервиці» (за лат. Кал.) 7 жовтня 1971 р. у крипті Собору «Люрдської Владичиці» в Сантос Луаґрес (обл. Буенос-Айреса); наступний день відправив першу Службу Божу в Соборі «Божої Матері з Люхану» того ж самого міста.

   Від самого початку свого священства з наполегливістю зайнявся працею з молоддю, будучи переконаним, що Церква турбується про молодь «не через тактику, але через покликання». Для неї він написав книгу «Молодь в третьому тисячолітті», яка здобула визнання «за найкращу книгу про релігію та духовність». Був форматор та викладач в численних церковних закладах для мирян та духовенства, а також капелан різних товариств та спільнот.

   Після десятилітньої парафіяльної праці як діоцезальний священик 3 травня 1981 р. він отримав ласку заснування, яка надихнула його заснувати місійне згромадження. Три роки пізніше, 25 березня 1984 р., він заснував чоловіче Згромадження «Воплоченого Слова», а 19 березня 1988 р. – Згромадження «Служебниць Господа та Діви Марії з Матара», жіночу гілку Чернечої Родини Воплоченого Слова. Обидва згромадження мають однакові Конституції.

   Відомий як неутомний проповідник та поширювач Духовних Вправ за методом св. Ігнатія з Лойоли, о. Буела заснував навчальні заклади в Італії, такі як Центр Вищих Студій «св. Бруно ді Сені» та Науковий Проект ім. «Корнелія Фабро» (для видання творів цього італійського священика та філософа). Також о. Буела заснував Школи, Доми Милосердя для дітей, неповносправних, сиріт тощо, та доми для людей похилого віку та беззахисної молоді у різних країнах світу, тощо.

   На даний час о. Карлос Буела проживає в Римі.

This slideshow requires JavaScript.


1 коментар

  1. [...] Згромадження Сестер. Пригадаємо, що у 1988 році о. Карлос Мігель Буела заснував у Сан Рафаель, Аргентина, Згромадження [...]

Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

  • 6Reads today:
  • 372Reads yesterday:
  • 3823Reads last week:
  • 54396Total visitors:
  • 4Visitors today:
  • 1140Visitors last week: