Home » Uncategorized » Духовність

Духовність

   [Духовність] Тому Третій чин бажає глибоко наслідувати у середовищі, властивому Воплоченому Слову, який «захотів взяти участь у людському співжитті… освятив людські зв’язки, на першому місці – родинні, а від них виходять соціальні відносини, підкоряючись добровільно законам своєї Батьківщини, захотів вести життя трудівника свого часу та свого регіону. Бо, вибравши звичайне життя людей, Син Божий надав цьому життю нової цінності, піднімаючи його до висот божественного життя… Євангеліє стверджує, що Вічний Син повністю уподібнився з нашим станом, живучи у світі власною посвятою. Повністю людське життя Ісуса у світі – це зразок, який надихає життя кожної хрещеної людини. Таким чином миряни Третього чину намагаються наслідувати Христа з переконанням, що «миряни можуть вести своє життя, узгоджуючи його з таємницею Воплочення, саме завдяки мирянському характеру свого стану».

   [Марійське рабство] Разом з Христом миряни Воплоченого Слова бажають показати світові його Пресвяту Матір, Діву Марію. «А при хресті Ісусовім стояла його мати» (Ів. 19,25), знаючи, що її присутність є незамінною, щоб продовжити Воплочення в усьому сотвореному. Тому вони повинні поглиблювати пізнання її життя, наслідувати її повчання і продовжувати її місію, роблячи усе через Марію, з Марією, у Марії і для Марії, слідуючи за навчанням святого Луї Марії Гріньйон де Монфорт, вираженому зокрема у «Трактаті про правдиве поклоніння». Зважаючи на цей зв’язок, нехай кладуть у руки небесної Матері усі свої починання, знаючи, що від Маріїного «так» залежало усе діло Воплочення.

   [Вірність Святому Духові] Тільки у абсолютній вірності Святому Духові досягнемо нашої мети. Усвідомлюючи при цьому, що наше бідне дихання є плідним і нестримним лише тоді, коли воно поєднане з вітром П’ятидесятниці.

  Щоб досягнути готовності такого вищого, цілковитого та неухильного послуху Святому Духові, який є Духом Христа, Третій чин мирян Чернечої родини Воплоченого Слова потребує, щоб Пресвята Діва стала прикладом, провідником, формою усіх його дій; а тому ми з усіх сил душі і серця, сьогодні і завжди, кажемо: «Увесь твій, Маріє!» («Totus tuus, Marіa!»)

This slideshow requires JavaScript.

Наступні заходи

Тлумачний словник

сайт про Папу Франциска

Відвідування сайту

  • 3Reads today:
  • 372Reads yesterday:
  • 3820Reads last week:
  • 54394Total visitors:
  • 2Visitors today:
  • 1138Visitors last week: